وبلاگ تخصصی موبایل جاوا
برنامه های جاوا و مقالات دینی

با سلام و عرض خسته نباشید.

اولا :ما هیچ وقت برای نابودی ملت(مردم) امریکا (یا هر کشور دیگری) شعار نمیدیم . بلکه تنها منظور ما، اظهار مخالفت صریح و انزجار زیاد از سیاست های خارجی این کشور هاست که بر اساس ظلم به ملتهای ضعیف، پایه ریزی شده.


 ایا فراموش کردین اون  ناو امریکایی رو که هواپیمای مسافربری ایران رو با 240 نفر مسافر با موشک منهدم کرد و بعد دولت مردان امریکا به جای عذر خواهی از ملت ایران ، به فرمانده کشتی نشان شجاعت اهدا کردن . ایا فراموش کردین همین کشور به اصطلاح مدعی حقوق بشر و انسانیت ،در جنگ جهانی دوم ، حدود 400 هزار نفر رو با دو تا بمب هسته ای به کام مرگ کشید . ایا فراموش کردین جنگ 8 ساله ایران و عراق رو که صدام با هواپیماهای f5,14 امریکا و میراژ های روسی چه بلایی بر سر مردم ما اورد . ایا فراموش کردین بمب های شیمیایی عراق رو که مارک سازنده شون مربوط به کشورهای المان و امریکاو...بود .اگر اینها کافی نیست میتونیدبه تاریخ مراجعه کنید و جنایت های امریکا در جنگ های ویتنام ، عراق ،پاکستان ، افغانستان و ایران و خیلی جاهای دیگه رو بیبینید تا با تمام وجود معنی" شعار مرگ برامریکا "رو درک کنین.
پس ما یک شعار بی هدف و بی پایه و اساس رو تکرار نمیکنیم.

 هنوز هم در این جامعه کسانی وجود دارن که برای کلام امام حسین (ع) ارزش قائل اند که فرمود : "انی لا اری الموت الا السعاده و الحیات مع الظالمین الا برما" {همانا من مرگ را جز سعادت و زندگی با ظالمان را جز خفت و خواری نمیدانم.} و فرمود :هیهات من الذله .


و من به کسانی که گمان میکنن که این شعار ها دولتی هستن و گمان میکنن این مراسمات در اثر برنامه ریزی دولت برقرار هستن، میگم که: ایا حضور 73 درصدی مردم پای صندوق رای در سال 92 هم با برنامه ریزی دولت بود؟ ایا حضور 80 درصدی مردم در سال 88 پای صندوق رای با برنامه ریزی دولت بود؟ ایا حماسه 9 دی که فتنه ی امریکایی اسراییلی 88 رو نابود کرد دولتی بود یا خودجوش ؟ نخیر اقا . این حرفا رو برای کسانی بزن که ایران رو نشناسن . ما به لطف خدا مردمی داریم و داشتیم که هر وقت لازم بوده در صحنه حاضر بودن.


والسلام.

[ سه‌شنبه 14 آبان‌ماه سال 1392 ] [ 08:59 ب.ظ ] [ reza kh ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 13883